19.6 C
Pristina
E hënë, 17 Qershor, 2024

Ferizaj merr pikët e plota ndaj Drenicës

Në luftën për mbijetesë, Ferizaj ka marr tri pikë të plota nga ballafaqimi me skuadrën e fundit në tabelë, Drenicën.

Pas tri humbjeve radhazi, Ferizaj u rikthehet fitoreve, duke mbajtur gjallë shpresat për mbetje në elitën e futbollit kosovar, raporton KosovaPress.

Krasniqi dhe Haxhimusa ishin lojtarët që realizuan në minutat 52’ dhe 73’ për fitoren 2-0 të skuadrës së tyre.

Ferizaj është në pozitën e nëntë me 34 pikë, dhe po lufton direkt me Trepçën ’89 dhe Malishevën për të mos rënë në Ligën e Parë.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të ATVLIVE.TV në Viber.

Bëni Subscribe në kanalin zyrtar të ATV-së në YouTube – Kliko KËTU

LAJME TË TJERA

spot_img
spot_img

PUBLIKUAR SË FUNDI

Vdes meteorologu Sylë Tahirsylaj

spot_imgspot_img
spot_img

LAJME TË TJERA