11.5 C
Pristina
E enjte, 22 Shkurt, 2024

​Basketbollisti i Pejës thyen këmbën

Basketbollisti i KB Pejës Tervell Beck e ka thyer këmbën dhe do të detyrohet që t’i nënshtrohet operacionit.

Fillimisht ai kishte pësuar lëndim në Holandë në FIBA Europe Cup ndaj Den Boschit në nyjen e këmbës dhe ishte jashtë fushës këto javë, por pas testeve më të avancuara, rezultoi që ai e ka thyer këmbën.

Klubi verdh e zi ka bërë të ditur se lojtarit do t’i duhen disa muaj për t’u rikuperuar.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të ATVLIVE.TV në Viber.

Bëni Subscribe në kanalin zyrtar të ATV-së në YouTube – Kliko KËTU

LAJME TË TJERA

spot_img

PUBLIKUAR SË FUNDI

spot_imgspot_img
spot_img

LAJME TË TJERA