24.2 C
Pristina
E shtunë, 13 Korrik, 2024

Aplikacioni Google Wallet lansohet edhe në Kosovë

Uranik Begu nga Innovation Centre Kosovo (drejtor i Plug and Play Tech Center për Ballkanin Perëndimor), ka bërë publik një lajm të shkëlqyeshëm për Kosovën lidhur me lansimin e një aplikacioni nga Google.

Begu ka njoftuar se në fillim të kësaj jave është lansuar në Kosovë aplikacioni Google Wallet.

“Ky është një lajm zyrtar dhe i mrekullueshëm për Republikën e Kosovës. Falë ekipit që qëndron pas kësaj (ju e dini se kush jeni)”, ka shkruar Begu në platformën “X”. /Telegrafi/

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të ATVLIVE.TV në Viber.

Bëni Subscribe në kanalin zyrtar të ATV-së në YouTube – Kliko KËTU

LAJME TË TJERA

spot_img
spot_img

PUBLIKUAR SË FUNDI

spot_imgspot_img
spot_img

LAJME TË TJERA