Aksident i rëndë në Komoran, Policia jep detaje

Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në Komoran.

Siç edhe mund të shihet në pamjet e siguruara nga ATV, në këtë aksident janë përfshirë disa vetura dhe një kamion.

Policia e Kosovës ka dhënë detaje për aksidentin, ku thonë se sipas informatave fillestare, dyshohet se dy persona kanë pësuar lëndime.

“Sot rreth orës 08:00 të në rrugën nacionale Prishtinë – Pejë, në Komoran ka ndodhur një aksident trafiku me lëndime dhe dëme materiale, ku janë përfshirë tri automjete, prej tyre një kamion dhe dy vetura. Bazuar në informacionet fillestare nga njësitet policore në terren, dyshohet se dy persona kanë pësuar lëndime. Në vendngjarje njësitet relevante policore janë duke u marrë me rastin”, thuhet në përgjigjen e Policisë së Kosovës.

ATV do t’ju mbajë të informuar për detajet e reja.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të ATVLIVE.TV në Viber.

Bëni Subscribe në kanalin zyrtar të ATV-së në YouTube – Kliko KËTU

LAJME TË TJERA

spot_img

PUBLIKUAR SË FUNDI

26 vjet nga masakra në Lybeniq

spot_imgspot_img
spot_img

LAJME TË TJERA

26 vjet nga masakra në Lybeniq