19.6 C
Pristina
E hënë, 17 Qershor, 2024

A duhet Kosova ta emërojë Batatinën ose Munishin trajner? Ja çfarë përgjigje befasuese ia dha Tortoshi moderatorit

Trajneri më i suksesshëm kosovar Jusuf Tortoshi ka qenë i ftuar në emisionin ‘A PLAY’ me Ylber Kelmendin në ATV.

Tortoshi në këtë intervistë i ka lavdëruar lojtarët e Kosovës për paraqitjen përballë Zvicrës.

Po ashtu ish trajneri i shumë skuadrave kosovare, i pyetur nga moderatori se çfarë mendon për kandidaturën e hapur që kanë shprehur Tahir Batatina dhe Ismet Munishi për selektor të Kosovës, ka befasuar me përgjigjën.

Për më shumë shikojeni emisionin më poshtë.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të ATVLIVE.TV në Viber.

Bëni Subscribe në kanalin zyrtar të ATV-së në YouTube – Kliko KËTU

LAJME TË TJERA

spot_img
spot_img

PUBLIKUAR SË FUNDI

spot_imgspot_img
spot_img

LAJME TË TJERA