12.7 C
Pristina
Friday

Veç Kesh

me Xhejlane Tërbunja

“Veç kesh” është emision argëtues dhe relaksues, i udhëhequr nga Xheki. Ky emision ka për qëllim të sjellë nëpër shtëpitë e të gjithëve energji të mirë dhe pozitive, duke qenë bashkë për më shumë se 90 minuta. Kryesisht do të jetë një format, që do të rrjedhë natyrshëm, me të ftuar, të cilët do të tregojnë një anë të tyre pozitive, nëpërmjet bisedave, barsoletave dhe lojërave që do të zhvillohen në studio. Në këtë emision do të ketë edhe performanca artistike, të shoqëruara nga bendi i ATV-së.

Video thumbnail
Veç Kesh me Xhejlane Tërbunja - 27.02.2021 ATV
01:31:45
Video thumbnail
Momenti kur moderatorja e ATV-së Adelina Hasani rrëzohet papritur në skenë
03:01
Video thumbnail
Ja cilin personazh publik e imition në mënyrë perfekte aktorja kosovare
05:49
Video thumbnail
Do të qeshni me lot, kështu e imiton Agim Bahtirin, Burim Fazliu nga “Ue Ue Show”
06:54
Video thumbnail
Kush kesh i pari? — në VEÇ KESH me Xhekin
08:33
Video thumbnail
Veç Kesh me Xhejlane Tërbunja - 09.10.2021 ATV
01:14:16
Video thumbnail
VEÇ KESH me Xhejlane Tërbunja - 26.06.2021 ATV
53:52
Video thumbnail
Për herë të parë bëhen bashkë Edita Doli, Edita Dula dhe Robert Bojaj në “Veç kesh me Xhekin”
01:54:53
Video thumbnail
Barcoletat e aktorëve të serialit “Fara e Flliqt” në VEÇ KESH me Xhekin
03:49
Video thumbnail
VEÇ KESH me Xhejlane Tërbunja - Pjesa e dytë - 26.06.2021 ATV
49:03
Video thumbnail
Sa kushton parfumi i Shyhrete Behlulit, sipas Luaneshave
08:10
Video thumbnail
Fobia e çuditshme e aktores kosovare që luan në “Luaneshat e Kodrës”
03:21
Video thumbnail
Granit Uka më i miri në Gjëegjëzat — në VEÇ KESH me Xhekin
05:34
Video thumbnail
Ja cila nga Luaneshat është më e forta
01:34
Video thumbnail
Burrat e kanë dhe ua japin grave, priftat e kanë dhe nuk ua japin grave, çka është?
06:39
Video thumbnail
Mos e humbisni reagimin qesharak të prezantueses Vlera Jusufi gjatë lojës në Veç Kesh
03:59
Video thumbnail
Cili ka mendu me e lënë serialin VEÇ KESH me Xhekin (mysafirë: Fara e Flliqt)
03:30
Video thumbnail
Do të qeshni me lot, aktoret përmbahen të mos qeshin në Veç Kesh
05:10
Video thumbnail
Veç Kesh me Xhekin, të ftuar në studio "Ue Ue Show" - 30.10.2021 ATV
01:48:02
Video thumbnail
Emisioni VEÇ KESH me Xhekin hapet nga një “moderatore” tjetër - 08.05.2021
01:34:59
Video thumbnail
Çfarë bënë biondina natën e parë kur i vdes burri? - ndiqini barcoletat interesante në "Veç Kesh"
07:09
Video thumbnail
Loja çka ka në kuti? Shifeni "se nga çka u frikesua Osmani Azemi" 😂
05:16
Video thumbnail
Kush kesh i pari? - në VEÇ KESH me Xhekin.
06:15
Video thumbnail
Veç Kesh me Xhejlane Tërbunja - 16.10.2021 ATV
01:49:41
Video thumbnail
Momente qesharake në Veç Kesh, aktorja kosovare tregon si i shiti syzet
04:42

ABONOHU NË KANALIN TONË ZYRTAR NË YOUTUBE