-5.4 C
Pristina
Tuesday

Mansory sjell Stallone GTS

Mansory ka shfaqur një tjetër model Stallone GTS bazuar në Ferrari 812 GTS, në një edicion të mrekullueshëm portokalli

Mansory ka shfaqur një tjetër model Stallone GTS bazuar në Ferrari 812 GTS, në një edicion të mrekullueshëm portokalli

Motori i tij V12 tani ka 830 kuaj fuqi dhe 740 Nm çift rrotullues, shkruan Autoblog.

Përshpejtimi nga 0 deri në 100 km/h arrin për 2.8 sekonda, ndërsa shpejtësia maksimale 345 km/h.

Konsumi i karburantit është 17.3 l/100 km dhe emetimet e CO2 janë 383 g/km.

Paketa Mansory përfshin gjithashtu një komplet trupi aero të bërë nga fibër karboni, pasqyrat me fibër karboni, rrota 21 dhe 22 inç, goma 265/30 dhe 335/25, të modifikuara suspension, sistem shkarkimi sportiv, interier lëkure dyngjyrësh, dyshekë me logo Mansory.

Mansory nuk ka zbuluar çmimin, por si me shumicën e produkteve të tij, mos prisni që ai të jetë i përballueshëm.

REKLAMËspot_img

ARTIKULL I SPONSORIZUAR

PUBLIKUAR SË FUNDMI
spot_img
NGJARJE TË TJERA
REKLAMËspot_img