18.1 C
Pristina
Saturday

Studio A

me Adelina Hasanin

Rrëfime të padëgjuara më parë, sakrifica që ia vlejtën, personazhe të cilave shoqëria nuk u dha vlerë e nuk i përkrahu, vende të pavizituara prej kohësh, tradita të harruara shqiptare, si dhe njohje dhe miqësi të reja do të zënë vend në emisionin e pasdites në ATV.

Bisedat e muzika live në studio do ta plotësojnë 90-minutëshin e këtij formati.

Video thumbnail
Studio A me Adelina Hasanin - 27.05.2022 ATV
01:18:46
Video thumbnail
Mërgimtari i emocionuar: Askund në botë nuk ndihna ma mirë së në Kosovë!
04:05
Video thumbnail
Vjehrra që e "detyronte" nusen me i veshë dimijat kur kthehet prej punës!
04:20
Video thumbnail
Nëna që pas shtatë vjetëve martesë u bë me fëmijë, e humbi djalin në moshën 20 vjeçare
08:01
Video thumbnail
Studio A me Adelina Hasanin - 26.05.2022 ATV
01:17:09
Video thumbnail
Nis edicioni i nëntë i festivalit "Mirëdita-Dobar dan"
16:56
Video thumbnail
Studio A me Adelina Hasanin - 25.05.2022 ATV
01:21:41
Video thumbnail
Nxënësit e shkollës "Hoxhë Kadri Prishtina", me ceremoni diplomimi në kolegjin AAB
03:06
Video thumbnail
Me shumë aktivitete, festivali i vetëm i studentëve në Kosovë "PAAF2022", nis edicionin e tretë
08:48
Video thumbnail
Në kuadër të muajit të ndërgjegjësimit për shëndetin mendor, alpinistët me aktivitete të ndryshme
08:46
Video thumbnail
Si ndikon aktiviteti fizik në shëndetin mendor?
22:46
Video thumbnail
"Kur të vijë në Kosovë nuk më merr malli për asgjë"
03:40
Video thumbnail
Këngëtari që la Londrën për Kosovën
09:56
Video thumbnail
Studio A me Adelina Hasanin - 24.05.2022 ATV
01:13:26
Video thumbnail
Lidhja e nënës me fëmijën ka shumë rëndësi në zhvillimin e tij?
03:10
Video thumbnail
Telefonuesi i shqetësuar pyet psikologun për problemet me adoleshentët!
05:40
Video thumbnail
Telefonuesja e shqetësuar për vajzën e saj kërkon ndihmë live nga psikologu!
03:26
Video thumbnail
Takohen pas 50 vjetësh, e përjetojnë sërish ndjenjën e të qenit maturantë
10:32
Video thumbnail
Studio A me Adelina Hasanin - 23.05.2022 ATV
01:22:10
Video thumbnail
E thotë këngëtarja shqiptare! Dasmat nuk bëhen asnjëherë pa gurbetqar, ja pse!
02:31
Video thumbnail
Për krejt nënat e reja! Ky mesazh është për ty!
01:56
Video thumbnail
Studio A me Adelina Hasanin - 20.05.2022 ATV
01:09:58
Video thumbnail
Çifti që u fejua pas 7 vjetëve lidhje
17:35
Video thumbnail
"Dallavere" nëpër studiot muzikore në Kosovë, vendosa me e hap vet një
05:45

ABONOHU NË KANALIN TONË ZYRTAR NË YOUTUBE