12.7 C
Pristina
Friday

Trajneri Kuka dhe xhudistja Krasniqi, në garë për më të mirët e botës

Trajneri Driton Kuka dhe xhudistja Distria Krasniqi janë të nominuar për më të mirët e botës.

Federata Ndërkombëtare e Xhudos (IJF) ka publikuar listën e të nominuarve në konkurrencën e trajnerëve dhe xhudistëve.

Kuka është në mesin e pesë trajnerëve, ndërsa Krasniqi në mesin e pesë garueseve më të mira në Botë. Votimi për më të mirët do të jetë i hapur deri më 10 dhjetor, ndërsa shpallja e më të mirëve do të bëhet më 18 dhjetor.

 

REKLAMËspot_img

ARTIKULL I SPONSORIZUAR

PUBLIKUAR SË FUNDMI
spot_img
NGJARJE TË TJERA
REKLAMËspot_img