15.2 C
Pristina
Monday

Për ta shpëtuar nga kriza, trajneri do ta drejtojë ‘pa asnjë centë’ skuadrën legjendare të Kosovës

Pas largimit të Gani Sejdiut dhe ndihmësit të tij, skuadra do të drejtohet nga trajneri Ekrem Radoniqi.

Vëllaznimi nga Gjakova po kalon në një fazë aspak të lehtë për shkak të problemeve financiare që po përballet tash e disa vite.

Pas largimit të Gani Sejdiut dhe ndihmësit të tij, skuadra do të drejtohet nga trajneri Ekrem Radoniqi.

ATV mëson se Radoniqi do të jetë pjesë e kuqezinjëve këtë sezon dhe nuk ka kërkuar asnjë kompenzim për punën e tij.

Në këtë kohë krize për klubin, trajneri i ri do të jetë shpresa dhe motivi për rezultate më të mira dhe tejkalim të situatës. /ATV LIVE/

spot_imgspot_img

ARTIKULL I SPONSORIZUAR

PUBLIKUAR SË FUNDMI
NGJARJE TË TJERA
spot_img