4.8 C
Pristina
Friday

Nxehet debati në ATV, Leci i drejtohet Statovcit: Mos bërtit se po qohna

Debat i nxehtë është duke u zhvilluar në emisionin ‘EKIPI A’ në ATV.

Lirdion Leci ish futbollisti i Dritës ka thënë që disa lojtarë nuk po e dijnë që fanella e Dritës është e rëndë dhe ka thënë që trajneri i Dritës ka gabuar që nuk e ka futur në lojë Namanin në ndeshjen kundër Gjilanit.

Kjo ka bërë që Statovci të ‘shpërthen’ duke i thënë Lecit, se kush je ti që i tregon dikujt që ka gabaur. Pas kësaj replike Leci ka ka thënë që nëse vazhdon me fol kështu Statovci,ai do të largohet nga debati.

Për më shumë shikojeni videon më poshtë.

REKLAMËspot_img

ARTIKULL I SPONSORIZUAR

PUBLIKUAR SË FUNDMI
spot_img
NGJARJE TË TJERA
REKLAMËspot_img