9.4 C
Pristina
Sunday

Guardiolas i ndodh e papritura gjatë intervistës para ndeshjes me United

Pas pak do të zhvillohet derbi ndërmjet Manchester Cityt dhe Manchester Unitedit në Premier Ligë.

Pas pak do të zhvillohet derbi ndërmjet Manchester Cityt dhe Manchester Unitedit në Premier Ligë.

Para fillimit të saj, trajneri i Cityt Pep Guardiola po intervistohej nga “Sky Sport” për pritshmëritë që ka nga kjo ndeshje, përcjellë KosovaPress.

E derisa ai po fliste, një spërkatje me ujë erdhi mbi të gjithë panelin që po diskutonte, gjë e cila solli frikë tek ata, duke përfshirë edhe trajnerin spanjoll.

spot_imgspot_img

LAJME TË TJERA

PUBLIKUAR SË FUNDMI
NGJARJE TË TJERA