14.3 C
Pristina
Monday

Barcelona-Bayern, formacionet zyrtare

Grupi E i Ligës së Kampionëve sjellë njërën nga ndeshjet më interesante dhe më të paparashikueshme të kësaj faze.

Në stadiumin mitik “Camp Nou” sonte me fillim nga ora 21:00 do të ballafaqohen gjiganti spanjoll Barcelona dhe ai gjerman Bayern Munih.

Të dy skuadra cilësohen si favoritë për ta fituar këtë grup kundrejt dy ekipeve të tjera si Benfica dhe Dynamo Kievi.

Këto janë formacionet zyrtare:

Barcelona: Ter Stegen, Pique, Araujo, Sergio, Depay, Pedri, De Jong, Alba, Roberto, L. De Jong, Eric

Bayern: Neuer; Pavard, Upamecano, Sule, Davies; Musiala, Goretzka, Kimmich; Sane, Muller, Lewandowski

REKLAMËspot_img

ARTIKULL I SPONSORIZUAR

PUBLIKUAR SË FUNDMI
spot_img
NGJARJE TË TJERA
REKLAMËspot_img