14.3 C
Pristina
Monday

Vajza që ‘çmendi’ djemtë e “Për’puthen”, dikur ishte konkurrente në një program tjetër

Shpesh ka ndodhur qe konkurrentet e “Per’puthen” t’i kemi parë diku tjetër me parë.

Kështu ka ndodhur edhe me Alvisen, vajza bionde e cila u pëlqye shumë nga meshkujt sapo u fut në program

Në rrjet po qarkullon një video teksa vite me parë Alvisa ka konkurruar në X Factor dhe me zërin melodioz ka lënë jurinë pa fjalë.

REKLAMËspot_img

ARTIKULL I SPONSORIZUAR

PUBLIKUAR SË FUNDMI
spot_img
NGJARJE TË TJERA
REKLAMËspot_img