12.7 C
Pristina
Friday

U përmend e vërteta, çfarë e bëri të përlotet këngëtaren Leonora Poloska

Grida Duma njihet për fjalimet e saj edukuese e emocionuese për shoqërinë shqiptare.

Njëra nga fjalimet e saj u prezantua në emisionin LIBERO, teksa fliste për të vërtetën dhe të përgjegjshmen.

Këngëtarja Leonora Poloska u emocionua nga fjalët e saj.

Sipas saj, gjëja më e rëndësishme në jetë është të duash veten.

’Fuqia e secilit njeri është brenda vetes’’, u shpreh këngëtarja./ATVLIVE

REKLAMËspot_img

ARTIKULL I SPONSORIZUAR

PUBLIKUAR SË FUNDMI
spot_img
NGJARJE TË TJERA
REKLAMËspot_img