14.3 C
Pristina
Monday

Scott Disicik i bën dhuratë me shifër marramendëse të dashurës 19-vite më të re

Scott i ka bërë dhuatë super të shtrenjtë të dashurës.

Scott Disick është përfolur kohët e fundit në media për lidhjen e tij me modelen 19 vite më të re, Amelia Hamlin dhe kjo po del të jetë e vërtetë, shkruajnë mediat e huajam transmeton atvlive.tv.

Dyshja  e zyrtarizoi lidhjen e tyre në fillim të muajit shkurt, dhe burime të afërta pranë tyre kanë deklaruar se ata janë të dashuruar me njëri tjetrin.

Me rastin e 20-vjetorit të Amelias, nuk ka munguar dhurata e Scott dhe thuhet që shifra ishte marramendëse.

Çifti ka udhëtuar drejt Miami dhe Scott i ka dhuruar modeles një varëse. Gjithashtu ai ka vendosur që ti dhurojë asaj edhe një fotografi me vlerë 57,500 dollarë e cila tregon një modele veshur me një xhaketë sportive dhe një triko./Atvlive.tv/

 

REKLAMËspot_img

ARTIKULL I SPONSORIZUAR

PUBLIKUAR SË FUNDMI
spot_img
NGJARJE TË TJERA
REKLAMËspot_img