4.8 C
Pristina
Friday

Pritjes së ëmbël i erdhi fundi! Getoari dhe Marina bëhen prindër për herë të parë

Kjo tanimë u konfirmua nga vet dyshja në një postim të shpërndarë me ndjekësit në rrjetet sociale.

Reperi Getoar Selimi i njohur si Gheto Geasy i martuar me moderatoren e programit “Kalifornia” Marina Vjollca, janë bërë sot prindër për herë të parë.

Kjo tanimë u konfirmua nga vet dyshja në një postim të shpërndarë me ndjekësit në rrjetet sociale.

Ata njoftuan se mirëpritën vajzën të cilën e kanë pagëzuar me emrin, Marget, kombinim i emrave të tyre: Marina – Getoar

“Faleminderit Zotit që na bekoi me një engjëll si ti, jeta jonë. Marget Selimi. 24/11/2021”, kanë shkruar çifti në postimet që publikuan në Instagram.

Gjinin e femijës së saj, Marina e ka zbuluar më herët në disa fotografi e veshur me fustan tek dhoma e vogëlushes.

Qifti i njohur shqiptar ndryshe janë së bashku prej shumë vitesh, gjersa kurorëzuan dashurinë me martesë në një ceremoni luksoze në bregdet në vitin 2017.

REKLAMËspot_img

ARTIKULL I SPONSORIZUAR

PUBLIKUAR SË FUNDMI
spot_img
NGJARJE TË TJERA
REKLAMËspot_img