4.8 C
Pristina
Friday

Prezantuesi godet me deklaratën: VIP-at shesin modesti, nuk janë si shfaqen!

Jo çdo herë disa nga fytyrat publike dinë të jenë ashtu siç paraqiten në ekranet televizive. 

Prezantuesi i mirënjohur Fehmi Ferati tha se ndihet i zhgënjyer, pasi i ka njohur për së afërmi VIP-at.

Këtë deklaratë ai e tha në emisionin LIBERO derisa shpalosi disa karakteristika që nuk i pëlqen te figurat publike.

‘’Shpesh dinakërinë e tyre në raport me të tjerë dhe mungesën e modestisë që nuk e kanë, por mundohen t’i shesin që e kanë’’, deklaroi prezantuesi./ATVLIVE

REKLAMËspot_img

ARTIKULL I SPONSORIZUAR

PUBLIKUAR SË FUNDMI
spot_img
NGJARJE TË TJERA
REKLAMËspot_img