Për herë të parë flet nëna e Lumit B: Isha kundër që djali im të bëhej reper!

spot_img

Lumi B është një nga reperët më të pëlqyer dhe më të talentuar shqiptar.

Ai numëron dhjetëra hite, ndërsa shquhet për bashkëpunime të shumta.

Në emisionin “E Diela Vlen” me Vlera Jusufin, rep-artisti ka rrëfyer për rrugëtimin artistik, ndërsa nëna e tij, Tonka Berishaj, për herë të parë ka folur në publik, e cila ka treguar se si ka qenë kundër që djali i saj të bëhej reper.

Për më shumë ndiqeni rrëfimin e nënës së reperit që ka emocionuar atë:

 

DUHET TË LEXONI

spot_img