14.3 C
Pristina
Monday

Pasi e përplasi motori teksa kalonte rrugën, vdes aktorja e njohur

Aktorja e njohur Lisa Banes, e cila spikati në filmin “Gone Girl”, ka ndërruar jetë pasi u përplas nga një motor teksa po kalonte rrugën në New York pak ditë më parë.

Lisa pësoi një traumë të rëndë në kokë pasi u godit nga një skuter elektrik më 4 qershor, ndërkohë që shoferi nuk kishte ndaluar.

Aktorja e filloi karrierën e saj të aktrimit në vitet 1980, ku ndër të tjera ka luajtur së bashku me Tom Cruise në filmin “Cocktail” të vitit 1988 dhe Marybeth Elliott, në filmin “Gone Girl” të vitit 2014.

REKLAMËspot_img

ARTIKULL I SPONSORIZUAR

PUBLIKUAR SË FUNDMI
spot_img
NGJARJE TË TJERA
REKLAMËspot_img