20.7 C
Pristina
Tuesday
spot_img

Ndahet çifti hollivudian Kim Kardashian e Pete Davidson

Ylli amerikan i realitetit Kim Kardashian dhe komediani i "Saturday Night Live" Pete Davidson i kanë dhënë fund romancës së tyre pas nëntë muajsh lidhje.

Ylli amerikan i realitetit Kim Kardashian dhe komediani i “Saturday Night Live” Pete Davidson i kanë dhënë fund romancës së tyre pas nëntë muajsh lidhje.

Mediat amerikane cituan burime anonime duke thënë se çifti u nda këtë javë. Një zëdhënës i Kardashian nuk kishte asnjë koment, dhe një përfaqësues i Davidson nuk iu përgjigj menjëherë një kërkese për koment.

Të famshmit filluan të takoheshin pasi Kardashian, 41 vjeç, priti “SNL” në tetor 2021. Kardashian është në mes të procedurave ligjore për të finalizuar divorcin e saj nga Kanye West dhe po luan në një shou të ri të realitetit me familjen e saj të gjerë në Hulu.

Davidson, 28-vjeç, ishte anëtar i kastit të serialit komedi “SNL” për tetë sezone përpara se të njoftonte largimin e tij në maj. Së fundmi ai mori pjesë në xhirimet e filmit “Magjistarët!” në Australi.

spot_imgspot_img

ARTIKULL I SPONSORIZUAR

PUBLIKUAR SË FUNDMI
spot_img
NGJARJE TË TJERA
spot_img