12.7 C
Pristina
Friday

Mbretëresha merr pjesë në pagëzimin e stërnipërve

Mbretëresha Elizabeth ka marrë pjesë në pagëzimin e djemve të Princeshës Eugenie dhe Zara Tindall.

95 vjeçarja u pa në pagëzimin e nipërve të saj ku ishin të pranishëm edhe Duka e Dukesha e Kembrixhit.

Lidhur me këtë kishte pasur shqetësime nëse nuk do të mund të merrte pjesë për shkak se ishte sëmurë ditë më parë.

Ishte një lehtësim për familjarët kur Pallati kishte konfirmuar se ajo do të shoh pagëzimin e nipërve të saj, të cilët kanë lindur më pak se një muaj diferencë./Indeksonline/

REKLAMËspot_img

ARTIKULL I SPONSORIZUAR

PUBLIKUAR SË FUNDMI
spot_img
NGJARJE TË TJERA
REKLAMËspot_img