17.1 C
Pristina
Wednesday

Loredana Zefi publikon këngën e re

Këngëtarja, Loredana Zefi sot ka lansuar projektin e saj më të ri muzikor.

Këngëtarja, Loredana Zefi sot ka lansuar projektin e saj më të ri muzikor.

Kënga titullohet “BALLADE” dhe është në bashkëpunim me artisten Céline.

Ky projekt muzikor është kompletuar edhe nga ana vizuale dhe të dy artistet janë paraqitur tërheqëse në klip.

Po ashtu kënga mund të gjendet në të gjitha platformat muzikore.

REKLAMËspot_imgspot_img

ARTIKULL I SPONSORIZUAR

PUBLIKUAR SË FUNDMI
spot_img
NGJARJE TË TJERA
REKLAMËspot_img