Ledri Vula ka dhe një “emër” tjetër, e zbulon daja i tij

spot_img

Veç një rep-artist i suksesshëm, Ledri Vula njihet edhe si një familjar i kujdesshëm e një person i dashur për të gjithë.

Madje përmes një videmesazhi, që ia ka bërë daja i tij, Genci Buçinca në emisionin “E Diela Vlen” me Vlera Jusufin, Ledri është emocionuar tej mase.

Daja i tij, ka rrëfyer se si ai është i vetmi që e thërret reperin “Leli”, por ka treguar edhe se si Ledri kishte ikur nga shtëpia kur kishte qënë fëmijë.

Për më shumë ndiqeni materialin në linkun më poshtë:

 

DUHET TË LEXONI

spot_img