17.1 C
Pristina
Wednesday

Ledri Vula dhe Ardian Bujupi sjellin këngën e re së shpejti

Artistët e njohur të skenës muzikore, Ardian Bujupi dhe Ledri Vula, kanë bashkuar forcat për një projekt të ri muzikor.

Dyshja, të njohur për një sërë hitesh, tashmë kanë nisur xhirimet e këtij videoklipi.

“Gelato 01.07”, ka qenë përshkrimi krahas videos së shpërndarë me fansat në Instagram.

Ledri momentalisht po shijon suksesin e këngës së re “Narcos Albania” në bashkëpunim me Llunin si dhe të projektit solo “Monaco”.

Ardiani në anën tjetër rreth tri javë më parë lansoi këngën e re “Aventura” në duet me reperin Noizy.

REKLAMËspot_imgspot_img

ARTIKULL I SPONSORIZUAR

PUBLIKUAR SË FUNDMI
spot_img
NGJARJE TË TJERA
REKLAMËspot_img