9.4 C
Pristina
Sunday

Kim Kardashian përdori dorëzat si justifikim për të mos i dhënë numrin e saj Pete Davidson

Kim Kardashian përdori dorezat e saj si justifikim për të mos i dhënë Pete Davidson numrin e saj të telefonit.

Kim Kardashian përdori dorezat e saj si justifikim për të mos i dhënë Pete Davidson numrin e saj të telefonit.

Ish-ylli i ‘Saturday Night Live’ – lidhja e së cilit me Kim përfundoi në gusht pas nëntë muajsh së bashku – ka reflektuar për të kërkuar shifrat e saj në Met Gaga në 2021, por nuk shkoi sipas planit.

Duke u shfaqur në ‘The Kardashian’ në skenat e filmuara ndërsa ishin bashkë, ai tha: “Të kujtohet kur të kërkova numrin në takimin e fundit dhe ti bëre sikur nuk mund ta ma jepje sepse kishe dorëza?”

Biseda u zhvillua teksa ata po përgatiteshin për eventin e shkëlqyeshëm të këtij viti dhe Kim u përgjigj: “E di. A do të më pyesni përsëri këtë herë? Nuk kam dorëza”.

Pete këmbënguli edhe pse ai e dinte se përgjigja e saj ishte vetëm një justifikim, ai ende mendonte se ishte një mënyrë “vërtet e ëmbël” për të trajtuar situatën.

“Ishte në fakt justifikimi më i bukur ndonjëherë. E dija se ishte një justifikim, por mbaj mend që isha në makinë duke thënë: “Uau, ajo di si ta bëjë dikë të ndihet shumë mirë me veten”. Mendova se ishte vërtet e ëmbël,” tha ai.

Kim u përgjigj: “Uau, sikur ta kisha ditur!”

Ndërkohë, Pete – i cili ka qenë i lidhur me aktoren e ‘Gone Girl’ Emily Ratajkowski kohët e fundit – u raportua se i kishte gjetur gjërat “të vështira” sepse ai është ende i fiksuar pas Kim-it edhe pse ajo ka qenë “fryrë e nxehtë dhe e ftohtë”.

“Pete është ende i fiksuar pas Kim. Ajo është në kontakt me Pete edhe pse ajo po refuzon të gjitha kërkesat e tij për t’u bashkuar. Ka pasur kontakte dhe Kim është në fakt ajo që i dërgon shumë mesazhe – ajo gjithmonë i dërgon mesazhe dhe i dërgon fotografi. Megjithatë duhet të jetë e vështirë për Pete – ajo është e nxehtë dhe e ftohtë, ajo nuk dëshiron ta lidh atë, por nuk mund të jetë me të tani”, tha një burim.

“Të gjithë dyshojnë se kjo është arsyeja e shkrirjes së tij javën e kaluar. Kur Kim e anuloi atë disa muaj më parë, ai ishte i kuptueshëm sepse mendoi se ajo ishte [e shqetësuar] për streset e saj aktuale të fëmijëve, distancën e gjatë, Kanye dhe orarin e saj të çmendur,” shtoi ai.

spot_imgspot_img

LAJME TË TJERA

PUBLIKUAR SË FUNDMI
NGJARJE TË TJERA