18.7 C
Pristina
Friday

Kim Kardashian duket tërheqëse në veshje të zezë dhe me maskë mbrojtëse në Hollywood

Kim Kardashian është shfaqur për herë të parë, pas reagimeve të ashpra për promovimin e albumit të ri të Kanye West, ku në një prej këngëve flet për përdhunuesin e akuzuar Marilyn Manson.

40-vjeçarja u shfaq në të njëjtën skenë me Manson javën e kaluar në festën e madhe të promovimit të albumit “Donda”.

DailyMail ka kontaktuar me përfaqësuesit për Kim duke kërkuar një koment, por nuk ka marrë përgjigje.

Kim, 40 vjeçe, e cila ka katër fëmijë të vegjël me Kanyen, u pa e veshur me në të zeza me një maskë fytyre që përputhej të hënën, teksa mbante kokën ulur ndërsa ishte në Beverly Hills.

Të paktën 15 gra kanë akuzuar Marilyn Manson për abuzim seksual, psikologjik dhe fizik, përfshirë aktoren Evan Rachel Wood dhe Esme Bianco.

Manson që atëherë ka mohuar të gjitha pretendimet, duke iu referuar atyre si “shtrembërime të tmerrshme të realitetit” që keqinterpretojnë marrëdhëniet konsensuale me “partnerë me mendje të njëjtë”.

Akuzuesja Wood, dukej se i referohej bashkëpunimit gjatë fundjavës duke publikuar një video të saj duke interpretuar një këngë që i referohej Manson në tekst.

“Për shokët e mi të mbijetuar që u goditën me shpullë në fytyrë këtë javë. Unë ju dua. Mos u dorëzoni”, shkroi ajo krahas përshkrimit.

REKLAMËspot_img

ARTIKULL I SPONSORIZUAR

PUBLIKUAR SË FUNDMI
spot_img
NGJARJE TË TJERA
REKLAMËspot_img