15.2 C
Pristina
Monday

Katy Perry thotë se ajo dhe Orlando Bloom i japin njëri-tjetrit këshilla për modën: “Ne themi të vërtetën”

Katy Perry thotë se ajo dhe i fejuari Orlando Bloom janë brutalisht të sinqertë kur i japin njëri-tjetrit këshilla stili.

Katy Perry thotë se ajo dhe i fejuari Orlando Bloom janë brutalisht të sinqertë kur i japin njëri-tjetrit këshilla stili.

Katy Perry dhe Orlando Bloom janë partnerë në dashuri dhe modë.

Gjatë një paraqitje në Daily Pop të E!, këngëtarja 37-vjeçare tregoi se ajo dhe alumi i Lord of the Rings nuk kanë turp të kritikojnë veshjet e njëri-tjetrit.

Kur u pyet nëse i fejuari i saj i ka dhënë ndonjë këshillë për rezidencën e saj të ardhshme në Las Vegas, Katy Perry tha: “Dje ai po gjuante diçka dhe ishte i armatosur plotësisht. Ne folëm për kostumet dhe grimin.”

Ajo shtoi, “Ose do të më përshtatet të shkoj në diçka, ai do të më kërkojë shënime dhe unë do t’ia tregoj këtë. Është argëtuese.”

Ajo siguroi fansat se ajo dhe Bloom nuk përmbahen kur japin mendimet e tyre të sinqerta.

“Ne i themi njëri-tjetrit të vërtetën”, tha këngëtarja e Roar. “Unë jam si ‘ajo mos e vesh atë. Dukesh si diçka, mos e vesh’.”

Ajo më pas ngacmoi disa detaje rreth dukjes së saj për shfaqjet e saj në Las Vegas, të cilat nisin më 29 dhjetor, duke zbuluar: “Parukat nuk do të jenë aq të egra sa kanë qenë në të kaluarën. Unë u dhashë njerëzve atë që donin.”

“U ktheva te flokët e zinj, kështu që thjesht do t’i heq. Do të jetë një gjë e madhe, e vjetër. Do të jetë pak seksi,” vazhdoi Perry, duke shtuar se kostumet e saj do të kenë “mashtrime”.

Ndërsa shfaqja e saj do të shfaqë një sërë momentesh të stërholluara, Perry u kthye në ngjyrën e saj të zezë të flokëve në nëntor. Ajo debutoi pamjen në tapetin e kuq të çmimeve CMA 2021, ndërsa tundte një fustan kolone lëkure asimetrike asimetrike ngjyrë kafe të Vivienne Westwood dhe bizhuteritë Vivienne Westwood.

Evolucioni i stilit të kameleonit vazhdon të emocionojë fansat e saj. Dhe duket se Perry planifikon t’i kalojë pjesë të garderobës së saj ikonike vajzës 15-muajshe të Bloom, Daisy Dove.

Anëtarja e jurisë së American Idol i tha revistës People në nëntor se ajo po lë mënjanë të gjitha veshjet dhe kostumet e saj të egra që Daisy t’i provojë një ditë.

“Unë tashmë kam një kasafortë,” tha ajo. “Unë po i kursej gjërat për të. Nuk e di se ku do të jetë në gjendje t’i veshë të gjitha këto veshje të çmendura, por po i kursej për të. Natën thjesht gjej kostume të vogla të lezetshme për të gjitha festat. Unë kam preferuar një fustan me xhenxhefil – thjesht të gjitha ëndrrat e mia bëhen realitet.”

Ajo tha se është një “pinjoll” për veshjet e adhurueshme, duke shtuar se është eksperte në zgjedhjen e rrobave të Daisy-t, por jo Bloom-it.

“Jo zemër, unë jam stilistja nr. 1. Unë jam ajo”, tha ajo. “Unë jam ai, dhe madje ndonjëherë kur jam duke punuar, dadoja jonë do ta vishet dhe unë do të them: “Më pëlqen, por le ta vendosim edhe atë më vonë”.

spot_imgspot_img

ARTIKULL I SPONSORIZUAR

PUBLIKUAR SË FUNDMI
NGJARJE TË TJERA
spot_img