20.7 C
Pristina
Tuesday
spot_img

Katy Perry planifikon më shumë fëmijë

Katy Perry po planifikon të ketë një vëlla për vajzën e saj 23 muajsh Daisy një ditë.

Katy Perry po planifikon të ketë një vëlla për vajzën e saj 23 muajsh Daisy një ditë.

Këngëtarja e ‘Chained to the Rhythm’ tashmë ka vajzën Daisy, me të fejuarin Orlando Bloom – i cili është baba i 11-vjeçarit Flynn nga martesa e tij me Miranda Kerr dhe ajo konfirmoi se një vëlla për të riun është ajo “shpresojnë” në të ardhmen.

“Unë jam një planifikuese. Kështu që do të shohim…Shpresojmë në të ardhmen,” tha Perry për revistën People.

Vajza e bukuroshes 37-vjeçare u lind në kulmin e pandemisë COVID-19, por Katy nuk do ta ndryshonte përvojën unike për asgjë.

“Ishte një gjë kaq interesante të kesh një fëmijë gjatë COVID, sepse gjithçka ndaloi përveç kësaj. Më pëlqen përvoja që kam me vajzën time tani”, tha ajo.

Autorja e hitit “Hot n Cold” – e cila aktualisht po luan në rezidencën e saj në Las Vegas – shpjegoi së fundmi se mezi pret të marrë vajzën e saj në turne me vete.

“Më pëlqen të udhëtoj dhe tani mund të marr vajzën time dhe dua ta kem atë përvojë edhe një herë përmes syve të saj. Më pëlqen të jem nënë. Është vendimi më i mirë që kam marrë ndonjëherë për jetën time”, tha ajo.

spot_imgspot_img

ARTIKULL I SPONSORIZUAR

PUBLIKUAR SË FUNDMI
spot_img
NGJARJE TË TJERA
spot_img