9.4 C
Pristina
Sunday

“Je rrit veç me Nanë”, Mozzik ia dedikon vajzës këngën e re

Të dua” quhet kënga e re e Mozzikut.

Të dua” quhet kënga e re e Mozzikut.

Reperi nga Ferizaj ia dedikoi këtë projekt muzikor vajzës së tij Hanës.

Në këngë, ai flet për jetën e tij, ndarjen nga Loredana dhe sa vështirë po e përjeton ndarjen nga vajza e tij, pasi siç thotë në këngë “Je rrit veç me Nanë”.

spot_imgspot_img

LAJME TË TJERA

PUBLIKUAR SË FUNDMI
NGJARJE TË TJERA