20.7 C
Pristina
Tuesday
spot_img

Idris Elba i vendosur të punojë me Leonardo DiCaprio

Idris Elba po synon të punojë së bashku me Leonardo DiCaprion pas takimit me yllin e Hollywood-it në festën e një miku.

Idris Elba po synon të punojë së bashku me Leonardo DiCaprion pas takimit me yllin e Hollywood-it në festën e një miku.

Ylli 49-vjeçar zbuloi se ai u takua me DiCaprio-n në një festë dhe dëshiron të luajë në një film me aktorin e ‘Wolf of Wall Street’.

Idris tha për rubrikën Eden Confidential të Daily Mail: “Unë shkova në festën e një miku së fundmi dhe ai ishte atje, dhe filluam një bisedë. Më duket sikur, e dini çfarë, do të më pëlqente të punoja me këtë djalë. Ai është një djalë me të vërtetë i mirë dhe padyshim që është një aktor i jashtëzakonshëm, por ju e dini kur sapo keni një atmosferë me dikë dhe jeni, si ‘OK Leo, le të shkojmë në këtë’. Shikoni këtë hapësirë.”

Së fundmi u raportua se Idris kishte hyrë sërish në skenë për të qenë James Bond-i i ardhshëm.

Ylli i ‘Luther’ shpesh është sugjeruar si një zëvendësues i Daniel Craig-ut si 007, por besohet se ka folur me shefat e filmit për një rol si zuzar në filmin tjetër në ekskluzivitetin e gjatë të spiunazhit.

Megjithatë, ai tani thuhet se është rikthyer në garë pasi i bëri thirrje audiencës në kërkime sekrete.

“Idris ka qenë prej kohësh në bisedime për të luajtur një rol në epokën e ardhshme të historisë së James Bond. Megjithatë, bisedimet kanë filluar përsëri pasi producentët e kuptuan se sa popullor do të ishte ai pas kryerjes së hulumtimeve sekrete të tregut. Ai u rendit lart në grupin e larmishëm të adhuruesve të filmit të ftuar për të marrë pjesë në të. Ata nuk donin ta shihnin atë si një armiq – ata e duan atë si një hero,” tha një burim.

Idris ka rrëfyer më parë se do të hidhte shansin për të marrë rolin e Bond.

“James Bond është një personazh jashtëzakonisht i lakmuar, ikonik, i dashur që çon audiencën në këtë udhëtim masiv arratisjeje. Sigurisht, nëse dikush do të më thoshte: “A dëshiron të luajë James Bond?”, unë do të thosha: “Po!””, kishte thënë Idris.

spot_imgspot_img

ARTIKULL I SPONSORIZUAR

PUBLIKUAR SË FUNDMI
spot_img
NGJARJE TË TJERA
spot_img