14.3 C
Pristina
Monday

Getinjo nga Zvicrra kujton UÇK-në

Rep-artisti i njohur kosovar, Getinjo është shumë i dashur për publikun shqiptar.

Rep-artisti i njohur kosovar, Getinjo është shumë i dashur për publikun shqiptar.

Artisti së fundmi ka postuar një video nga Zvicrra, ku shihet teksa e kujton UÇK-në dhe me duar e bën shqiponjën, e i cili duket të jetë mjaft patriotik.

Ndryshe, Getinjo është vëllau i madh i Mozik-ut, i cili vazhdon të ketë suksese të pandalshme në karrierën e tij muzikore.

REKLAMËspot_img

ARTIKULL I SPONSORIZUAR

PUBLIKUAR SË FUNDMI
spot_img
NGJARJE TË TJERA
REKLAMËspot_img