Ernest Zymberi bëhet baba për herë të dytë

spot_img

Ish-aktori i “O sa mirë”, Ernest Zymberi, është bërë baba për herë të dytë.

Ai dhe bashkëshortja e tij kanë mirëpritur një djalë, të cilin e kanë pagëzuar me emrin Rron.

Lajmin e ka bërë të ditur përmes një postimi që ka ndarë me ndjekësit në llogarinë e tij në Facebook.

 

“Mire se erdhe ne jete RRON!
“‘Duke te pritur ty, Une,Nani e Mara jemi pregaditur qe mbi te gjitha te japim dashuri te pafund. Uroj qe te kesh shendet e shume gezime ne jete. Do te bejme gjithcka qe ne e kemi ne doren tone, qe ty te mos mungoj asgje. Po ti falim netet pa gjume, sakrificen e dhimbjet e Nanit per juve, lodhjen e merakun tone ne kembim te mbaresise per ty. Me ty dhe Maren krijuam familjen tone te vogel me dashuri te madhe”, ka shkruar aktori. /ATVLIVE/

DUHET TË LEXONI

spot_img