14.3 C
Pristina
Monday

Demi Rose vë në pah gjoksin e saj të harlisur

Edhe një herë, ajo vuri në dukje të gjitha atributet e saj në një triko të zezë të ngushtë.

Edhe një herë, ajo vuri në dukje të gjitha atributet e saj në një triko të zezë të ngushtë.

Demi Rose po ndërton me sukses karrierën e saj si modele, dhe kohët e fundit ajo publikoi fotografi nga Capri duke shprehur maksimalisht kthesat e saj të mrekullueshme.

26-vjeçarja është e njohur për linjat e saj të mrekullueshme dhe fotot provokuese në rrjetet sociale.

Duke tërhequr vëmendjen kudo që të shfaqet, bukuroshja nga Birmingemi zbuloi për Radio 1 Newsbeat se ajo ishte e ekspozuar ndaj ngacmimeve kur isha fëmijë.

“Unë gjithmonë doja të bëja modelim dhe kur më në fund ia arrita, e konsiderova një bekim, sepse ata isha abuzuar si fëmijë dhe nuk kisha shumë miq”, tha ajo.

Në vitin 2019, të dy prindërit e saj vdiqën, dhe Demi tha se periudha pas vdekjes së tyre ishte një “kohë për të menduar”.

“Unë duhej të kujdesesha për shtëpinë e prindërve të mi dhe të shisja gjërat e tyre. Ishte një vend vërtet i trishtuar për mua,” kujton ajo.

REKLAMËspot_img

ARTIKULL I SPONSORIZUAR

PUBLIKUAR SË FUNDMI
spot_img
NGJARJE TË TJERA
REKLAMËspot_img