9.4 C
Pristina
Sunday

Demi Moore ka festuar 60-vjetorin e saj me shumë stil

Nuk është çdo ditë që mbush 60-vjeç dhe Demi Moore sapo ka festuar datëlindjen e saj me stil. Heroina e filmit "Ghost" ktheu 60 të premten, më 11 nëntor, dhe më pas shkoi në Instagram për të falënderuar të gjithë për urimet e tyre.

Nuk është çdo ditë që mbush 60-vjeç dhe Demi Moore sapo ka festuar datëlindjen e saj me stil. Heroina e filmit “Ghost” ktheu 60 të premten, më 11 nëntor, dhe më pas shkoi në Instagram për të falënderuar të gjithë për urimet e tyre.

“Po festoj datëlindjen time jubilare, i dashur dhe mirënjohës! ka shkruar Demi Moore. “Faleminderit të gjithëve për mesazhet dashamirëse dje”.

Në videon që ajo ka shpërndarë, shihet se ajo ka kaluar shumë mirë duke kërcyer në avion, ndërsa të dashurit e saj i qëndrojnë pranë dhe këndojnë “Happy Birthday”.

Në të njëjtën kohë, ylli i “Propozimeve të pahijshme” mbajti qenin e saj Pilaf, dhe çihuahua e re shikoi përreth ndërsa pronari i saj kërceu i emocionuar.

Kolegët e Demi Moore në komente dërguan urimet e tyre për datëlindjen, si Michelle Pfeiffer dhe Julianne Moore, të cilat shkurtimisht shkruan: “Gëzuar ditëlindjen!” Ndërkohë Rita Wilson shtoi “Lumturi, lumturi, gëzim!!!”

Shkrimtarja, producentja dhe regjisorja televizive Ay Marlene King me sa duket sapo ka festuar ditëlindjen e saj të 60-të, teksa ka shkruar: “Sapo e kalova lojën. E lumtur, e lumtur, Demi”.

Edhe ish-bashkëshorti, Bruce Willis dhe gruaja e tij, Emma Heming Willis, postuan një histori, në të cilën mbanin një kopje të kujtimeve të aktores Inside Out, duke shkruar: “Gëzuar datëlindjen @demimoore. Të duam brenda dhe jashtë”.

Interesant është edhe fakti që në të njëjtën kohë feston ditëlindjen edhe shoqëruesi i shpeshtë i Demi Moore në udhëtim, Pilafi.

Një ditë para se të mbushte 60-vjeç, Moore postoi një përmbledhje video në Instagram me mbishkrimin: “Një tjetër udhëtim rreth diellit me Pilafin! Gëzuar ditëlindjen e 2-të për miun tim të vogël”.

Shpresoj që ky vit të jetë më i miri, Demi!

https://www.instagram.com/reel/Ck3dAuUAFIv/?utm_source=ig_web_copy_link

spot_imgspot_img

LAJME TË TJERA

PUBLIKUAR SË FUNDMI
NGJARJE TË TJERA