20.8 C
Pristina
Tuesday
spot_img

Beyonce ia kushton albumin e fundit xhaxhait të saj të ndjerë Johnny

Beyonce ia ka kushtuar publikimin e albumit të saj të ri Renaissance xhaxhait të saj të ndjerë Johnny dhe thotë se ai ishte frymëzimi pas pjesës më të madhe të muzikës.

Beyonce ia ka kushtuar publikimin e albumit të saj të ri Renaissance xhaxhait të saj të ndjerë Johnny dhe thotë se ai ishte frymëzimi pas pjesës më të madhe të muzikës.

Superylli i muzikës pop lansoi së fundi albumin e ri të shumëpritur dhe e përshkroi të afërmin e saj të ndjerë si frymëzim për albumin e ri.

Beyonce, 40-vjeç, shkroi në faqen e saj të internetit: “Një falënderim i madh për xhaxhain tim Johnny. Ai ishte kumbara ime dhe personi i parë që më ekspozoi ndaj shumë muzikës dhe kulturës që shërbejnë si frymëzim për këtë album”.

“Faleminderit për të gjithë pionierët që kanë origjinën e kulturës, për të gjithë engjëjt e rënë, kontributet e të cilëve kanë mbetur të panjohura për një kohë të gjatë. Kjo është një festë për ju.”

Nëna e autores së hitit “Break My Soul”, Tina Knowles, ka zbuluar më shumë për Johnny në një postim në Instagram dhe ka shpjeguar se një tundje me kokë i bëhet në këngën “Heated”.

Ajo shkroi në platformën e mediave sociale se Johnny ishte njeriu më i afërt në botë për të.

“Solange dhe Beyonce e adhuruan atë. Ai më ndihmoi t’i rrisja ata. Dhe ndikoi në ndjenjën e stilit dhe veçantisë së tyre!”

“Ai ia bëri fustanin e maturës Beyonce. Mbrëmë ajo më tha të dëgjoja nga afër në fund të këngës “Heated” dhe e dëgjova për herë të parë duke thënë “Xhaxhai Johnny ma bëri fustanin” dhe më përlotën sytë. E shihni që Johnny e donte muzikën në shtëpi! Dhe i prezantoi fëmijët e mi me të që herët. Ai po buzëqesh nga Heaven në Bey tani”, shtoi Tina.

spot_imgspot_img

ARTIKULL I SPONSORIZUAR

PUBLIKUAR SË FUNDMI
spot_img
NGJARJE TË TJERA
spot_img