20.8 C
Pristina
Tuesday
spot_img

“Bebushe” publikohet nga Bafte dhe Turabi

Këngëtarja Bafte dhe Turabi kanë ardhur me projekt të ri muzikor.

Në kanalin Youtube ata kanë hedhur këngën ‘Bebushe’.

Kënga u bë nga Nurteel dhe Granit Gashi, të cilët përpos muzikës, kanë bërë edhe tekstin.

‘Bebushe’ u finalizua edhe me klip nga Kotorri.

spot_imgspot_img

ARTIKULL I SPONSORIZUAR

PUBLIKUAR SË FUNDMI
spot_img
NGJARJE TË TJERA
spot_img