17.1 C
Pristina
Wednesday

Arti publikon super-projektin e tij muzikor, kënga titullohet “N’buzët e saj”

Art Abazi ka sjellur projektin e tij më të ri muzikor.

Art Abazi ka sjellur projektin e tij më të ri muzikor.

“N’buzët e saj” titullohet kënga e tij më e re e cila u lansua dje.

Kënga është nën producimin e Gent Myftaraj i cili bashkë me Artin ka bërë muzikën, kurse, regjistrimi u bë nga Gmaj7.

“N’buzët e saj” u realizua së bashku me klip, ku e veçanta e kësaj është se klipi u montua dhe u xhirua nga vet këngëtari.

Ky projekt muzikor nga Arti, vjen pas një viti pauzë nga muzika.

REKLAMËspot_imgspot_img

ARTIKULL I SPONSORIZUAR

PUBLIKUAR SË FUNDMI
spot_img
NGJARJE TË TJERA
REKLAMËspot_img