26.7 C
Pristina
Saturday

Arilena dhe Noizy publikojnë bashkëpunimin e ri “Murderer”

Ashtu siç edhe ishte paralajmëruar prej disa ditësh, këngëtarja e njohur shqiptare, Arilena Ara, dhe reperi Noizy kanë publikuar bashkëpunimin e tyre të radhës.

“Murderer” mban titullin kënga e tyre e re, e cila përkthyer në shqip do të thotë “vrasë”, ndërsa vjen për publikun e gërshetuar në dy gjuhë: shqip dhe anglisht.

Kënga është e miksuar mes zhanreve RnB dhe hip-hop, teksa për të kanë punuar producentët Mixey dhe Apollo.

Ndërkohë teksti është shkruar nga: Arilena Ara, Noizy, Mixey, dhe Ylli Limani, dhe për orkestrimin është kujdesur kompozitori i njohur maqedonas, Darko Dimitrov.

Ky bashkëpunim është vizualizuar edhe me një klip, i cili është mjaft interesant dhe i përshtatet tematikës që kënga trajton.

Ana vizuale i është besuar produksionit kosovar, Imagine Films.

“Murderer” është vetëm një nga këngët e albumit më të ri të Arilenës, i tutulluar “Pop Art”, i cili i plotë do të publikohet për fansat së shpejti.

REKLAMËspot_imgspot_img

ARTIKULL I SPONSORIZUAR

PUBLIKUAR SË FUNDMI
spot_img
NGJARJE TË TJERA
REKLAMËspot_img