Ardian Bujupi zbulon datën e publikimit të bashkëpunimit të ri

spot_img

Ardian Bujupi po vjen me bashkëpunim.

Këngëtari i njohur shqiptar, Ardian Bujupi, është një nga emrat shumë të dashur dhe të suksesshëm në industrinë e muzikës shqiptare dhe jo vetëm, shkruan atvlive.tv.

Emri i tij njihet e lakohet edhe në vende të ndryshme në botë, e gjithë kjo falë suksesit të ka arritur me projektet muzikore që ka sjell.

Ardian Bujupi njihet për bashkëpunime të suksesshme, e së fundmi vendosi ta realizoi me artistin Dystinct.

Kënga mban titullin “Alleen” dhe do të publikohet nesër (e premte).

Ishte vetë Ardiani ai i cili e konfirmoi nëpërmjet një Instastory./Atvlive.tv/

DUHET TË LEXONI

spot_img