Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman bëhen prindër për herë të dytë

spot_img
Modelja shqiptare, Almeda Abazi dhe aktori turk Tolgahan Sayisman, janë bërë prindër të një vajze.
Tolgahan kan njoftuar se vajzën e kanë emëruar Alina dhe njëkohësisht duke i uruar mirë se ardhje të voglës së tyre.
Lajmin e bëri të ditur Tolgahan përmes një postimi në Instagram.

 

“Bashkë me ty. Përjetë dhe pa kushte u rrit një dashuri brenda meje. Mirë se erdhe pranë nesh princeshë Alina. Na solle gëzim të gjithëve”, ka shkruar ai në përshkrim.

Almeda dhe Tolgahan kanë edhe një djalë, i cili mban emrin Efehan./ATVLIVE/

DUHET TË LEXONI

spot_img