spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Publikimet e fundit

Lojtarët e Finlandës me mesazh për Eriksenin

Kombëtarja e Finlandës është duke luajtur përballë Kombëtares së Rusisë dhe me një fitore do kualifikoheshin në raundin tjetër.   Ndeshja tashmë ka nisur dhe dy...

​Plagoset me armë zjarri një person derisa peshkonte në lumin Ibër

Një person është plagosur me armë zjarri në Mitrovicë dhe ndodhet në spital. Sipas këtyre burimeve, ngjarja ka ndodhur sot rreth orës 10:30, afër Kërshit...

Flasin familjarët e kosovarit që dyshohet se u therë 13 herë...

Ismet Osmanaj nga Gjakova është vrarë në Belgjikë të hënën. 52-vjeçarin dyshohet se e vrau B. A., 48 vjeç, nga Ferizaj. Ai ishte ish-bashkëshorti...

Kosova fiton përballë Gambisë, ylli i Ballkanit vendimtar

Kombëtarja e Kosovës ka fituar me rezultat 1:0, përballë Gambisë. Në ndeshjen e luajtur në Turqi, vendimtar ka qenë anësori i Ballkanit, Arbër Hoxha i...

Kelani: U bëj apel qytetarëve të mos hezitojnë të vaksinohen

Përveç personave mbi 65 vjeç dhe atyre me sëmundje kronike, ka filluar vaksinimi edhe i pjesëtarëve të Forcave të Sigurisë së Kosovës, emrat e...

Politikë

Hapësirë Reklamuese

spot_img

spot_img

SHOWBIZ

SPORT

TELEVIZIONI

Rajoni

Republic of Kosovo
broken clouds
16.4 ° C
16.6 °
16.3 °
77 %
1.5kmh
75 %
Fri
26 °
Sat
25 °
Sun
26 °
Mon
31 °
Tue
20 °

Duhet të lexoni