spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Publikimet e fundit

Deputetja e Vetëvendosjes e shtrirë në QKUK, shtyhet gjykimi ku ajo...

Për shkak të problemeve shëndetësore të deputetes Jetmirë Vrenezi, ka dështuar të hënën të mbahet seanca gjyqësore në rastin ku ajo dhe pesë të...

ZYRTARE: Varane transferohet në Manchester United

Edhe zyrtarisht, Raphaele Varane është lojtar i Manchester United. Pas Sergio Ramos, nga Real Madridi është larguar edhe Raphael Varane, çka do të thotë...

Greenwood i bashkohet debatit, zgjedh më të mirin mes Ronaldos dhe...

Talenti i Manchester Unitedit, Mason Greenwood është lojtari i fundit që ka thënë fjalën e tij në debatin më të gjatë të futbollit se...

ShSKUK: 93 pacientë me Covid-19 po trajtohen në QKUK dhe spitalet...

Shërbimi Spitalor, Klinik dhe Universitar i Kosovës (ShSKUK), ka njoftuar se 94 pacientë janë të shtrirë në klinikat Covid dhe spitalet e përgjithshme. 23 janë...

Gjashtë persona rrihen mes vete në Prishtinë

Pas një mosmarrëveshje gjashtë persona janë rrahur mes vete në Prishtinë. Nga policia kanë treguar se të gjashtë personat kanë pësuar lëndime dhe të njëjtit...

Politikë

Hapësirë Reklamuese

spot_img

spot_img

SHOWBIZ

SPORT

TELEVIZIONI

Rajoni

Republic of Kosovo
clear sky
27.5 ° C
27.5 °
25.5 °
54 %
1.5kmh
0 %
Tue
27 °
Wed
38 °
Thu
38 °
Fri
38 °
Sat
37 °

Duhet të lexoni