spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Publikimet e fundit

Aston Villa i ofron pagë të majme Grealishit

Jack Grealish është një nga objektivat e mëdha të Manchester City-t në këtë merkato vere, me klubin që është gati të paguajë plot 100...

1 mijë e 149 vaksina u dhanë në 24 orët e...

1 mijë e 149 vaksina janë dhënë në 24 orët e fundit në Kosovë. Kështu ka bërë të ditur Ministria e Shëndetësisë. Nga kjo ministri kanë...

Ky është gjykatësi që do të merret me lëndën ndaj ish-ministres...

Lënda ndaj ish-ministres së Integrimeve Europiane, Dhurata Hoxha, ish-sekretarit Kushtrim Cukaj dhe tre të tjerëve Fitim Mustafa, Demush Shasha e Nuhi Osmani, të cilët...

Eva Murati tregon kafenë e saj të preferuar

Aktorja dhe njëkohësisht moderatorja e njohur Eva Murati vazhdon me pushimet e saja në Itali. Në një postim të fundit në rrjetet sociale, 26-vjeçarja nga...

Zyra e Avokatit të Shtetit të Kroacisë: Shoferi ishte i lodhur...

Një aksident i autobusit me targa të Kosovës në rrugën në afërsi të Sllavonski Brod të Kroacisë shkaktoi vdekjen e dhjetë kosovarëve. Autobusi i linjës...

Politikë

Hapësirë Reklamuese

spot_img

spot_img

SHOWBIZ

SPORT

TELEVIZIONI

Rajoni

Republic of Kosovo
clear sky
27.5 ° C
27.5 °
25.5 °
54 %
1.5kmh
0 %
Tue
27 °
Wed
38 °
Thu
38 °
Fri
38 °
Sat
37 °

Duhet të lexoni