18.1 C
Pristina
Saturday

N'Frekuencë

me Robert Bojaj

N'frekuencë, dikur "Prite te gjelbren" eshte i pari emision ne Kosove i ketij formati. (One Man Show) i cili realizohet LIVE ne formatin Radio dhe TV ne te njejten kohe... Pjesa tjeter mbetet histori.

ABONOHU NË KANALIN TONË ZYRTAR NË YOUTUBE