15.4 C
Pristina
Friday

Kim Kardashian shfaq barkun e tonifikuar ndërsa promovon linjën e saj të modës

Kim Kardashian nuk është ajo që i shmanget shfaqjes së trupit.

Kim Kardashian nuk është ajo që i shmanget shfaqjes së trupit.

Dhe kjo është pikërisht ajo që ka bërë Kim ndërsa promovoi linjën e saj të re të modës.

Themeluesja e SKIMS nga Palm Springs tregoi barkun e saj të skalitur dhe pjesën e pasme të famshme për linjën e saj të fundit SKIMS Twist, shkruan The Mirror.

40 vjeçarja, pozoi me të brendshme të zeza, së bashku me ish -ndihmësen e saj Stephanie Shepherd.

Ylli i “Keeping Up Qith The Kardashians” zgjodhi një bluzë, ndërsa Stephanie reklamoi rroba të stilit bikini.

Në një fotografi tjetër -me syze dielli të errëta – dyshja pozuan në një shtrat dite.

Gjeni videon më poshtë:

https://www.irishmirror.ie/showbiz/celebrity-news/kim-kardashian-shows-toned-tummy-24823497

REKLAMËspot_img

ARTIKULL I SPONSORIZUAR

PUBLIKUAR SË FUNDMI
spot_img
NGJARJE TË TJERA
REKLAMËspot_img