15.2 C
Pristina
Monday

Tritol në një servis makinash në Tiranë

Një shpërthim me tritol ka ndodhur në orët e para të mëngjesit në një servis makinash në Tiranë.

Një shpërthim me tritol ka ndodhur në orët e para të mëngjesit në një servis makinash në Tiranë.

Ngjarja ka ndodhur në orën 04.35 në afërsi të zonës së Liqenit të Thatë. Servisi i makinave është në pronësi të R.P, ndërsa nga shpërthimi ka pasur vetëm dëme materiale.

Hetuesit mendojnë se ky shpërthim ka qenë një paralajmërim, por mbetet ende e paqartë për cilat motive dhe se kush ishin autorët.

Grupi hetimor vijon punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorëve.

spot_imgspot_img

ARTIKULL I SPONSORIZUAR

PUBLIKUAR SË FUNDMI
NGJARJE TË TJERA
spot_img