-7.4 C
Pristina
Tuesday

Rama: Faleminderit Angela, paç mbarësi në kapitullin e ri të jetës tënde të jashtëzakonshme

Një ditë pasi Angela Merkel mbajti ceremoninë e lamtumirës si kancelare për 16 vite, ka reaguar Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama.

Rama ka falënderuar atë duke i uruar mbarësi në kapitullin e ri të jetës së saj.

“Faleminderit Angela dhe paç mbarësi e shëndet në kapitullin e ri të jetës tënde të jashtëzakonshme🙏 #Danke🇦🇱🤝🇩🇪”, ka shkruar Rama.

REKLAMËspot_img

ARTIKULL I SPONSORIZUAR

PUBLIKUAR SË FUNDMI
spot_img
NGJARJE TË TJERA
REKLAMËspot_img