20.7 C
Pristina
Tuesday
spot_img

Gjenden pa jetë dy të moshuar në Tiranë

Dy të moshuar janë gjetur pa shenja jete në banesën e tyre në Tiranë në zonën e quajtur “Nënstacioni i Selitës”.

Çifti u gjet nga nipi, i cili njoftoi dhe policinë. Sipas informacionit deri tani, dyshohet se burri është vetëvarur, ndërsa gruaja është gjetur pa ndjenja.

Stafi i ambulancës ka konfirmuar se të dy ndërruan jetë.

Në njoftimin e policisë thuhet se ende po punohet për sqarimin e rrethanave të ngjarjes. /Telegrafi/

spot_imgspot_img

ARTIKULL I SPONSORIZUAR

PUBLIKUAR SË FUNDMI
spot_img
NGJARJE TË TJERA
spot_img