-7.4 C
Pristina
Tuesday

PZAP dënon Lëvizjen Vetëvendosje me 5 mijë euro për thyerje të heshtjes zgjedhore në Podujevë

Lidhja Demokratike e Kosovës ka bërë ankesë në PZAP.

Paneli Zgjedhor për Ankesa dhe Parashtresa (PZAP) ka dënuar me 5 mijë e 100 euro gjobë Lëvizjen Vetëvendosje.

Lidhja Demokratike e Kosovës ka bërë ankesë në PZAP pasi Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti është parë duke shëtitur në Podujevë ditën të shtunën, kur ka qenë heshtje zgjedhore.

REKLAMËspot_img

ARTIKULL I SPONSORIZUAR

PUBLIKUAR SË FUNDMI
spot_img
NGJARJE TË TJERA
REKLAMËspot_img